SVATBY

Balíček – základ:
8 900 Kč

Balíček obsahuje:

3 hod.focení – (sami si určíte, kterou část dne bude fotograf přítomen)

150 upravených vyretušovaných foto. JPG v plném rozlišení pro tisk a v rozlišení pro web prezentaci.

Předání na USB disku v dárkové krabičce. 1x

Možnost přiobjednat videoalbum podbarveného hudbou ze všech upravených fotografií na samostatném USB disku. – 600,-Kč

(Dodaní do cca 14 dnů od obřadu dle vytíženosti)

Každá další hod.nad rámec balíčku – 900,-kč

Cestovné 6,-kč/km – Po Brně zdarma


Balíček – standard:
11 900 Kč

Balíček obsahuje:

6 hod.focení – (sami si určíte, kterou část dne bude fotograf přítomen)

Asistent se světly a pomocník pro nevěstu ( úprava šatů při portrétech aj.)

200 upravených vyretušovaných foto. JPG v plném rozlišení pro tisk a v rozlišení pro webprezentaci.

Možnost přiobjednat videoalbum podbarveného hudbou ze všech upravených fotografií na samostatném USB disku. – 900,-Kč

Předání na USB disku v dárkové krabičce – 1x

(Dodaní cca 14 dnů od obřadu dle vytíženosti)

Každá další hod.nad rámec balíčku – 900,-kč

Cestovné 6,-kč/km – Po Brně zdarma


Balíček – ideál:
14 900 Kč

Balíček obsahuje:

9 hod.focení – (sami si určíte, kterou část dne bude fotograf přítomen)

Asistent se světly a pomocník pro nevěstu ( úprava šatů při portrétech aj.)

250 upravených vyretušovaných foto. JPG v plném rozlišení pro tisk a v rozlišení pro webprezentaci.

Předání na USB disku v dárkové krabičce – 1x

Možnost přiobjednat videoalbum podbarveného hudbou ze všech upravených fotografií na samostatném USB disku. – 1200,-Kč

(Dodaní cca 14 dnů od obřadu dle vytíženosti)

Každá další hod.nad rámec balíčku – 900,-kč

Cestovné – zdarma


Balíček – exklusiv-A:
17 900 Kč

350 Foto

Balíček – exklusiv-B:
21 000 Kč

450 Foto

Balíček obsahuje:

12 hod.focení – (sami si určíte, kterou část dne bude fotograf přítomen)

Asistent se světly a pomocník pro nevěstu ( úprava šatů při portrétech aj.)

350 – 450 upravených vyretušovaných fotografií. JPG v plném rozlišení pro tisk a v rozlišení pro web prezentaci.

Možnost přiobjednat videoalbum podbarveného hudbou ze všech upravených fotografií na samostatném USB disku. – 1500,-Kč

Předání na USB disku v dárkové krabičce – 1x

(Dodaní cca 14 dnů od obřadu dle vytíženosti)

Každá další hod.nad rámec balíčku – 900,-kč

Cestovné – zdarma


Pro rezervaci je nutné zaplatit zálohu 1500,-kč na účet 261627725/0300 v.s. uveďte datum svatby a tím je Vaše rezervace potvrzena. Záloha bude odečtena z konečné ceny.

Možnost přiobjednat :

Druhý fotograf – při velkých svatbách doporučuji. 750,-kč/hod

Předsvatební foto s příběhem – 10 ks foto v max.rozlišení na USB disku 2000,-kč

………………………………………………………………………………………………….

(Kromě překrásných fotek nádherného páru, kterým jistě jste, můžete zásnubní fotky použít jako svatební oznámení, nebo si je zarámujete a zútulníte si jimi svůj domov, případně je věnujete s láskou svým blízkým. Potřebujete další pádný důvod k naplánování zásnubního focení? Je to skvělá příležitost jak si otestovat a poznat svého svatebního fotografa.)

Před svatbou je nejlépe domluvit osobní konzultaci. Potřebuji znát většinu detailů ohledně průběhu svatby, abych mohl potom nerušeně a bez zbytečného ptaní fotografovat celý průběh. E-mailem nebo na facebooku můžeme průběžně komunikovat od objednávky.

Fotografie neupravuji dávkově, ale každá fotografie je precizně upravena a dle potřeby retušována. Fotím profesionální technikou NIKON s profi objektivy NIKON

OBJEDNAT

SMLOUVA K FOTOGRAFOVÁNÍ SVATEB

Obchodní podmínky

1. Před objednáním si prosím pročtěte tyto obchodní podmínky.

2. Objednáním termínu svatební, ateliérové a exteriérové fotografie (foto-práce) se stává smluvní vztah platný a závazný přijetím rezervačního poplatku, který činí 1500,-Kč na č.u. 261627725/0300 v.s. [ uveďte datum svatby ] a tím je Vaše rezervace potvrzena. Záloha bude odečtena z konečné ceny. Dle Vámi projeveného zájmu držíme tzv. před-rezervace maximálně 48h od první poptávky pro svatební den. Pokud se Váš zájem o rezervaci nepotvrdí zaplacením rezervace, je možné, že Váš svatební den bude dalším poptávajícím rezervován. O tom pochopitelně budete informováni, neznamená to však, že Vám bude rezervace upřena. Doporučujeme s rezervacemi proto neotálet. V případě zrušení fotografování svatby, ateliéru, exteriéru bude s rezervačním poplatkem (závdavkem) naloženo dle §1808 a 1809 nového občanského zákoníku č. 89/2012 Sb. Závdavek – rezervační poplatek je nevratný. V případě závažného zrušení svatebního dne Vám rezervační poplatek (závdavek), nebude upřen a bude Vám nabídnut roční voucher v ceně uhrazeného rezervačního poplatku na jakoukoli dohodnutou formu upotřebení fotografickou činností.

3. Doplatek (honorář za práci fotografa) je splatný ve svatební (fotící) den, nejpozději před odjezdem ze svatebního (fotícího) dne. V případě nutnosti a potřeb grafických nadstandardních úprav na přání objednatele, popřípadě vyššího počtu upravených fotografií a tisku bude po dohodě smluvně uhrazeno dodatečně při předání foto-práce osobně, dobírkou včetně vyúčtování cestovného, cestovních výdajů. V případě zrušení svatebního (fotícího) dne,včetně bodu 2., nebo den před svatebním dnem, popřípadě v den svatby a byla-li již uhrazena celá částka, doplatek za svatební den, bere se svatební den jako uskutečněný.

4. Výsledné upravené fotografie na datovém nosiči USB budou předány nejpozději do 4 týdnů v závislosti na počtu zakázek a vytíženosti fotografa v průběhu svatební sezóny. Zakázky se nikdy a nijak záměrně nepozdržují, neupřednostňují a jsou vyhotoveny a předávány tak jak byli fotografovány včetně ateliérových a exteriérových foto-prací. 
Fotograf sám vybere a upraví dle děje svatební foto, dle nejlepšího vědomí a svědomí.

5. Neupravené RAW fotografie z celého svatebního dne neposkytuji, neprodávám, nedaruji, nevěnuji.

6. Objednavatel svatebního fotografování rezervováním svatebního termínu – fotografování, objednáním ateliérové a jiné fotografie souhlasí s umístěním ukázek upravených fotografií na webových stránkách fotografa, pro reklamní účel a zviditelnění jeho práce za účelem propagace jeho práce do fotografova smluvně dohodnutých propagačních médií. Na výslovné přání lze toto právo fotografovi upřít, s tím, že toto výslovně a to písemnou formou do předání foto-práce fotografovi objednavatel sdělí.

7. Fotograf na svatební den, fotografování jakékoli zakázky VŽDY přijede a zakázku VŽDY zpracuje !!!!!

8. Co od nás dostanete? Vše viz ceník a obsahy balíčků který si předem nasmlouváte.

9. V případě že došlo ke slevě či zdražení balíčků, platí vždy cena a obsah balíčku, který byl v den objednání s Vámi dohodnut a nabídnut za uvedenou cenu. Po dohodě lze vždy balíček rozšířit a upravit na vyšší nikoli nižší počet hodin a obsah, dle obsahu i ve svatebním den. V případě že Vám byla v rámi dohody – akce – nabídnuta sleva formou cestovného zdarma, ta se automaticky ruší základní slevou z ceny balíčku, a řídí se základní cenou 6kč na 1km tam i zpět.

10. Reklamace – fotografie, úprava fotografií, jsou forma našeho umu a daného oboru v umění co fotíme, jak fotíme a cítíme jejich výsledné barvy je tím, co Vám nabízíme a dáváme v hotové dílo. V našem portfoliu vidíte naši práci, proto prosíme, nereklamujte to co reklamovat nejde, ale předem si řekněme, co požadujete a co si přejete, ….to Vám rádi splníme. Proto k reklamaci přijmeme například neshodný počet předem domluvených fotografíí. Dáváme vždy více. K reklamci nepříjmáme barevnost a tonalitu fotografií, kompozice. Reklamovat nelze to že prší, reklamovat nelze to že Vás špatně učesali, nebo Vám nevydržel makeup, jsem fotograf, fotím co vidím a snažím se Vám živě předat vše k dokonalé kopii z Vašeho, například svatebního dne. Proto pokud chcete jakýkoliv objekt odretušovat, předem mě informujte, tato služba může být zpoplatněna dle náročnosti v úpravách externím grafikem. Nejsem zodpovědný za dodatečný tisk fotografií, který si necháte udělat.

11. Pokud jste dočetli až sem, pokud sdílíte naše OP, líbí se Vám naše práce, nic již nebrání tomu, vybrat si termín a udělat rezervaci.

Jsme tu pro Vás a budeme nesmírně rádi, za Vaši objednávku a důvěru v nás vloženou. petrlasak.cz