Info – Svatby

 

Děkuji, že jste navštívili moji webovou stránku „Svatební fotograf Brno.“ Jmenuji se Petr Lasák, pocházím a žiji v Brně, ale nebrání mně cestovat za svými klienty po celé ČR i mimo ní.

Věřím, že moje fotografie Vás osloví, jako desítky párů z minulých sedmi let, kdy jsem se začal věnovat svatební fotografii profesionálně.

Nejsem zastánce dlouhého vyprávění, jak důležitý je pro snoubence jejich svatební den. To si snoubenci uvědomují sami a jakým způsobem chtějí prožít a zachytit svůj Velký den je jen na jejich rozhodnutí. Pokud nelpíte na profesionálním výsledku vašich fotografií a jde Vám jen o letmé zachycení průběhu svatby, zvládne to i kamarád s amatérskou technikou, ale pokud Vám opravdu záleží na profesionální kvalitě a na fotografiích, které vypráví Váš příběh, potom jsem Vám plně k dispozici i s mým asistentem a postaráme se, aby památka na Vaši svatbu byla co nejdokonalejší. Moje fotografie mluví za mě, tak pokud se Vám moje práce líbí, rád se stanu Vaším Svatebním fotografem. Těším se případně na naši vzájemnou spolupráci. 🙂