Lucka s Pavlem mě kontaktují poslední tři roky pravidelně každý rok s tím, že si uděláme malou procházku okořeněnou rodinným focením a musím říct, že se pravidelně těším na zábavu, která automaticky přichází během focení. Je to prostě vypohodovaná rodinka.:-)

Zobrazit

S Karin byla naprosto úžasná spolupráce. Super focení nepokazilo ani utopené světlo, které suším už čtvrtý den. Dnes mně psala další zájemkyně o focení na vodě, tak doufám, že se budu koupat jen já a ne světla.:-)

Zobrazit

Konečně jsme se sešli s Petrem Svozílkem, abychom nafotili svatební šaty z jeho studia na zámku v Lysicích. Bylo nám umožněno fotit i mezi návštěvníky zámku a byla to docela sranda, když během prohlídky viděli turisté válejícího se fotografa na zemi. V tu chvíli asi zapomněli i na přednášku. Tady je malá ukázka naší společné […]

Zobrazit

Krásná maminka dvou dětí neváhala a oslovila mě díky nabídce na netradiční portréty na vodě, které pořádám na naší chatě u řeky v blízkosti Sentic. S výsledkem byla velice spokojena a to je pro mě tou největší odměnou. Posuďte sami, jestli by jste neměli zájem o podobné fotografie.

Zobrazit

Tuhle svatbu jsme si všichni moc užili, až na to úmorný horko, které mě doprovází už několik let, co fotím svatby. Mám na to opravdu štěstí.:-) Zuzka s Radimem byli úžasný pár a díky, že jsem mohl být přitom jako svatební fotograf.

Zobrazit