Tak tohle byla moje první deštivá svatba. Naštěstí během portrétování na chvilku přestalo a jak jsme se vrátili na hostinu, začalo znovu a pršelo až do rána. Snad to novomanželům přinese štěstí.:-)

Zobrazit

Předsvatební fotografování jsme absolvovali před měsícem a nyní přišla řada na svatbu. Byla nádherná a tentokrát jsem si to opravdu užil do sytosti. Teď se můžete podívat i vy, jak to vlastně probíhalo.

Zobrazit

S Monikou jsem se domlouval týden před focením, že spolu vyrazíme něco nafotit, ale bohužel nám počasí moc nepřálo, obloha byla zamračená a chvílemi i pršelo. Posunout se to nedalo, protože Monika přijela ze Žďáru, ale myslím, že i tak s výsledkem můžeme být spokojeni.

Zobrazit

Takhle vypohodovanou a  vysmátou rodinku jsem už dlouho nefotil. Helča, Patrik a malá Adélka byli úžasní a moc jsme si to všichni užili. Byl jsem rád, že jsem je nezklamal a s výslednými fotografiemi byli spokojeni, protože mě doporučila jiná rodinka s kterou jsem již několikrát fotil. Zpracoval jsem i pár ČB fotografií, tak jich […]

Zobrazit