S Monikou jsem se domlouval týden před focením, že spolu vyrazíme něco nafotit, ale bohužel nám počasí moc nepřálo, obloha byla zamračená a chvílemi i pršelo. Posunout se to nedalo, protože Monika přijela ze Žďáru, ale myslím, že i tak s výsledkem můžeme být spokojeni.

Zobrazit

Takhle vypohodovanou a  vysmátou rodinku jsem už dlouho nefotil. Helča, Patrik a malá Adélka byli úžasní a moc jsme si to všichni užili. Byl jsem rád, že jsem je nezklamal a s výslednými fotografiemi byli spokojeni, protože mě doporučila jiná rodinka s kterou jsem již několikrát fotil. Zpracoval jsem i pár ČB fotografií, tak jich […]

Zobrazit

Kristy a Mirek se mně ozvali na doporučení jejich přátel, které jsem několikrát fotil, že by měli zájem o pár fotografií. Byl jsem velice rád, protože doporučení funguje nejlépe. Rozhodli jsme se, že focení uskutečníme u nás na chatě.

Zobrazit

Lucka s Pavlem mě kontaktují poslední tři roky pravidelně každý rok s tím, že si uděláme malou procházku okořeněnou rodinným focením a musím říct, že se pravidelně těším na zábavu, která automaticky přichází během focení. Je to prostě vypohodovaná rodinka.:-)

Zobrazit

S Karin byla naprosto úžasná spolupráce. Super focení nepokazilo ani utopené světlo, které suším už čtvrtý den. Dnes mně psala další zájemkyně o focení na vodě, tak doufám, že se budu koupat jen já a ne světla.:-)

Zobrazit

Konečně jsme se sešli s Petrem Svozílkem, abychom nafotili svatební šaty z jeho studia na zámku v Lysicích. Bylo nám umožněno fotit i mezi návštěvníky zámku a byla to docela sranda, když během prohlídky viděli turisté válejícího se fotografa na zemi. V tu chvíli asi zapomněli i na přednášku. Tady je malá ukázka naší společné […]

Zobrazit