Petr Lasák Photography

Svatby

Svatební fotograf Petr se svým asistentem Matyášem již léta zachycuje lásku a emoce na svatbách po celé republice. Zakládám si na osobním vztahu s novomanželi, proto navrhuji všem tykání, chci, aby jsme se  společně naladili na jednu vlnu a tvořili ty nezapomenutelné okamžiky z Vašeho svatebního dne.Jde přece o největší den vašeho života, tak si jej pojďme spolu užít!

Ke svatebnímu dni přistupujeme tak, jako by byl náš. Prožijeme jej s vámi naplno a vyjdeme vám maximálně vstříc. Na fotografiích budete vypadat výjimečně a přesto přirozeně. Odměnou nám budou vaše šťastné momenty.

Focení svateb je naše přirozenost. Známe obavy snoubenců z focení a jsme připraveni je nechat rozplynout. Svatební fotografie tvoříme už řadu let od malých svateb, až po ty velké od brzkého rána do pozdních nočních hodin.

Těší nás, že přemýšlíte o tom vložit do nás důvěru a nechat nás zvěčnit váš velký den. Svatební fotograf pro nás totiž není jen fráze. Víme, že potřebujete někoho, kdo zachytí jedinečné okamžiky vašeho dne reálně, profesionálně a podle vašich představ. Nechte to na nás.

Tak neváhejte a kontaktujte mě pro více informací a rezervaci termínu! Vaše svatba si zaslouží ty nejlepší fotografie.
 
Před svatbou je nejlépe domluvit osobní konzultaci. Potřebuji znát většinu detailů ohledně průběhu svatby, abych mohl potom nerušeně a bez zbytečného ptaní fotografovat celý průběh. E-mailem nebo na facebooku můžeme průběžně komunikovat od objednávky.